Stolní fotbal je zábavná a rehabilitační hra zároveň

Stolní fotbal do konce druhé světové války se využíval ve zdravotnickém zařízení jako rehabilitační hra. Tato jeho funkce zůstává i do dnešních dnů, přestože si fotbálek lidé kupují i pro svou zábavu. Během druhé světové války se stolním fotbalem rehabilitovali váleční veteráni a to s viditelnými úspěchy při léčbě poruch koordinace očí s pažemi.  Píše se rok 1970 a po celém světě se začaly pořádat obří turnaje stolního fotbalu a to dokonce s mezinárodní účastí. O šest lest později vznikla i Evropská unie stolního fotbalu. V květnu 1979 přivítal šampionát celkem 36 hráčů z Anglie, Irska, Holanska, Belgie, Německa a Švýcarska. Pro zajímavost vznikaly při hře šarvátky mezi Evropany a americkými hráči, kteří měli mnoho připomínek ohledně pravidel hry.

Stolní fotbálky jedou

Toužíte po dárku, který zabaví nejen celou rodinu, ale i vaše přátele? Tak si do vyhledávače zadejte stolní fotbálky. Tato hra nezklame, naopak potěší, a navíc něco uděláte i pro své zdraví. Během zápasu je míra vzrušení v hráčů kicker, jak se stolnímu fotbálku také říká, srovnatelná s emocemi, které jsou ve hře u klasického fotbalu. Chcete-li prožít zábavnou a pohodlnou hru, je důležité, si vybrat kvalitní stolní fotbálek.  Za prvé, mějte na paměti, rozměry stolu. Velikost hrací plochy je jedním z klíčových ukazatelů při samotném nákupu.  Existují speciální skládací stoly nebo stoly s posuvnými nohami. Důležité je, aby stůl byl masivní a těžký, lehký a nestabilní stůl se vám při hře bude pohybovat.

Kupujeme stolní fotbal

A kde se dnes pro stolní fotbal vydáme? Tam, kde je velký výběr zboží, skvělé ceny a nechybí zlatý certifikát Heurerka, ověřeno zákazníky. Jak se ten internetový obchod jmenuje? Po prvním nákupu již nikdy nezapomenete na eshop t-zbozi.cz. Do druhého pracovního dne máte svou objednávku doma. Přejeme příjemné nakupování!