Půjčovna dodávek DODAVKY.NET

půjčovna dodávek Praha

Kde nás najdete?

Naše společnost se specializuje na krátkodobé a dlouhodobé půjčování dodávek a užitkových vozů do 3,5 tuny. Naši klienti jsou z Prahy ale i širokého okolí. Naši pobočku najdete na Obchodní ulici v Praze 9.

Služby pro všechny

Půjčujeme dodávky pro podnikatelské účely, jako náhrada za poškozený vůz nebo pro soukromé účely. Mezi soukromé účely patří například stěhování, převoz objemného nákladu nebo nábytku. Pro podnikatelé nabízíme možnost půjčení jako náhradu za vlastní poškozený vůz, nebo dlouhodobý pronájem vozidla k podnikatelským účelům.

Kvalitní služby a péče

Snažíme se našim zákazníkům nabízet ty nejkvalitnější služby na trhu. Náš vozový park je velmi slušně vybaven a nabízíme k zapůjčení také navigaci. Naše půjčovna je otevřena každý den a to od 8 -21 hodin. Snažíme se tak vyhovět všem našim klientům.

Žádné povolení a zbytečné papírování

Při zapůjčení dodávky nepotřebujete žádné povolení a zbytečné papíry. Stačí vám mít platný řidičský průkaz skupiny B, to samé jako pro řízení osobního automobilu. Pokud k nám přijedete osobním vozidlem, můžete ho u nás nechat bezplatně zaparkované.

Výhody naší společnosti

Spoustu zákazníků si dělá starosti s penalizací při překročení limitu najetých kilometrů. U nás je poplatek ve výši 3 Kč/Km, tak se nemusíte obávat velké penalizace. Naše limity jsou také nastaveny tak, že se jen ve speciálních situacích stane, že se limit přeskočí.