Autopůjčovna Praha

Půjčovna aut Praha nabízí široký výběr vozů k pronájmu ve svém vozovém parku. Nabízí zapůjčení malých osobních automobilů, přes luxusní vozy, SUV, terénní automobily, až po minibusy pro přepravu více osob a dodávky či užitková vozidla pro přepravu nákladu nebo zavazadel větších rozměrů.

Autopůjčovna Praha nabízí slevy pro stálé klienty 5 až 20%. Nabízí i možnost přistavení vozidla na místa svých poboček, které jsou po celé České republice. Kompletní vozový park je vybaven zimními i letními pneumatikami a dálničními kupóny. K pronájmu je k dispozici i celá řada autodoplňků, jako jsou střešní nosiče, navigace, v zimě řetězy nebo dětské autosedačky. Všechny vozidla jsou pravidelně servisována a obměňována, tudíž je zaručena kvalita a na zákazníky tak pokaždé čeká spolehlivé a čisté auto.

Co je třeba pro pronájem vozidla?

K pronájmu jsou zapotřebí jen řidičský průkaz, občanský průkaz nebo pas, a pokud se jedná o firmu, tak je třeba přinést výpis z obchodního rejstříku a plnou moc jednatele firmy. Do ceny se zahrnuje pojištění vozidla, asistenční služby, náhradní vozidlo v případě poruchy, zmiňovaná dálniční známka a především – žádné skryté poplatky. Na co se ale pojištění nevtahuje, je poškození interiéru, pneumatik a poškození auta pod vlivem alkoholu.

Půjčovna aut Praha nabízí i komplexní správu vozového parku pro firmy – řešení v podobě evidence knihy jízd, řešení pojistných událostí, technické kontroly, servisu, čištění vozidla apod.